Lokationer

 

Træningshuset Asferg

Søndergade 17B, Asferg
8990 Fårup

 

 

Kultur- og Aktivitetshuset Gassum

Nyvej 1B, Gassum
8991 Spentrup

 

Bestyrelsesmedlemmer

Formand
Jens G. Larsen
40 44 65 16
Næstformand
Kamilla Mikkelstrup
20 46 23 40
Kasserer
Karina Pedersen
24 60 24 09
Bestyrelsesmedlem
Berit Lykke Madsen
22 27 49 42
Bestyrelsesmedlem
Andreas J. Jespersen
21 79 73 97

Suppleant
Mike Aksglæde
20 94 12 12

 

Udviklingsmedarbejdere

Udviklingskoordinator

Kasper Lykke Frederiksen
81 44 05 30
kasper@traeningshuset.dk

 
Udviklingskoordinator 
Karen Marie Krogh Pedersen

30 20 46 21

karen@traeningshuset.dk
 
Aktivitetskoordinator (på orlov)
Trine Hasager Sørensen
trine@traeningshuset.dk

 

Gymnastikudvalg

 

Karina Pedersen

Tovholder for økonomi, møder, hjemmeside og redskabsrummet

24 60 24 09

karina2603@gmail.com

 

Fitnessudvalg

Kamilla Mikkelstrup

20 46 23 40

kamilla_mikkelstrup@hotmail.com

Louise Harbo

42 22 78 80

louise_harbo@hotmail.com

Erik Karmark

51541188

karmarken@hotmail.com

 

PFU05 Udvalg (børnefodbold)

Formand (Asferg)

Christian Andersen 

42 48 57 42

candersen2404@gmail.com

Udvalgsmedlem 

Mads Hansen

26230471     

agfmads@live.dk 

 

Udvalgsmedlem (Asferg)

Jens Taasti 

86 47 83 18

jtaasti@live.dk 

Udvalgsmedlem (Fårup)

Helle Alstrup 

21 93 11 89

halstrup@outlook.dk

Udvalgsmedlem 

Jonnie Friborg Anker

22259518    

jonnie_friborg@live.dk

 

 

Fodboldudvalg (senior)

Thomas Vestergaard

23 46 74 00

Aleksander Nørmølle Holdt

61 46 26 65

Mathias Nielsen

60 14 33 75

Steffen Drud Meineche

20 30 74 06

Mike Bruun Bugge

21 57 22 48

Simon Jespersen

31 50 02 70

Nils Nyborg Madsen

40 22 06 39

 

Bordtennis

Hans Mikkelstrup

23 80 76 56

Ejner Jespersen

20 75 97 24

 

Mountainbike

Kim Sørensen

40754359

 

Babyklub

Karen Marie Krogh Pedersen

30 20 46 21

karen@traeningshuset.dk

Trine Hasager Sørensen (på orlov)

trine@traeningshuset.dk

 

Floorball

 

Jesper Erikstrup

52 39 50 99

 

Badminton

Ove Mikkelstrup

20 12 46 20 

 

Motionsrum i Gassum

Hans Mikkelstrup

23 80 76 56

 

Aktiv mandag og formiddagsholdet (senior)

Bente Nygaard

Aktiv mandag og formiddagsholdet

29 65 90 91

Lis Rasmussen

Aktiv mandag

30 23 98 89

 

Jump4fun/Jump4Teens

Kamilla Mikkelstrup

20 46 23 40

Kasper Lykke Frederiksen

81 44 05 30

 

Karen Marie Krogh Pedersen

30 20 46 21

 

 

Børnedisco

Annika Lund Hansen

20 94 51 50